ŻEL MYJĄCO DEZYNFEKUJĄCY 

 

Działanie: bakteriobójcze, wirusobójcze i grzybobójcze. Produkt jest przeznaczony

 

do powszechnego i profesjonalnego stosowania.

DO RĄK

Działanie antyseptyczne

Zawartość alkoholu 70%

Niszczy wirusy i bakterie

Nie wymaga użycia wody

Wyprodukowany w Polsce

Odpowiedni w profilaktyce infekcji koronawirusa

Opakowanie 100 ml, 250 ml, 500 ml

MYDŁA W PŁYNIE

Specjalnie opracowana formuła kremowej pianki myjącej bez zawartości silikonów i parabenów doskonale usuwa zanieczyszczenia, zapewniając naturalne pH skóry i przyjemny, świeży zapach.

Nawilżające

Wzbogacone wyciągiem z owoców, gliceryną i witaminą E

Wyprodukowany w Polsce

Opakowanie korek z pompką 500 ml

SZAMPONY REGENERUJĄCE

Specjalnie opracowana formuła do regeneracji różnego rodzaju włosów o zapachach : Jabłko z granatem, Zielona Herbata z Cytryną,  Szałwia i skrzyp polny, Olejek migdałowy i kokosowy

Szampon do pielęgnacji włosów farbowanych i osłabionych zabiegami fryzjerskimi, bez zawartości parabenów i silikonów. Dzięki specjalnie opracowanej formule oczyszcza i nawilża suche i zniszczone włosy, zapewniając im blask i elastyczność.

Zawarte w szamponie olejki migdałowy i kokosowy działają regenerująco i wzmacniająco. Przy regularnym stosowaniu włosy stają się mniej podatne na uszkodzenia, a kolor pozostaje intensywny.

Szampon do pielęgnacji cienkich, słabych i niesfornych włosów, bez zawartości parabenów i silikonów. Dzięki specjalnie opracowanej formule oczyszcza włosy, nawilżając je, nadając im objętość i regenerując rozdwojone końcówki.

Naturalne wyciągi z jabłek i owoców granatu przywracają włosom naturalny blask i elastyczność. Przy regularnym stosowaniu włosy stają się mocniejsze i łatwiejsze w stylizacji.

Do wszystkich rodzajów włosów 

Szampon do codziennej pielęgnacji wszystkich typów włosów, bez zawartości parabenów i silikonów. Dzięki specjalnie opracowanej formule oczyszcza włosy, utrzymując je w dobrej kondycji.

Naturalne ekstrakty z zielonej herbaty i cytryny zapewniają włosom piękny połysk, zapach i miękkość. Przy regularnym stosowaniu włosy stają się łatwe w rozczesywaniu i podatne na układanie.

Szampon do pielęgnacji włosów tłustych i przetłuszczających się, bez zawartości parabenów i silikonów. Dzięki specjalnie opracowanej formule oczyszcza włosy, regulując wydzielanie sebum i hamując łojotok.

Naturalne ekstrakty z szałwii lekarskiej i skrzypu polnego działają remineralizująco, przeciwzapalnie i odświeżająco. Przy regularnym stosowaniu włosy odzyskują energię, lekkość i elastyczność

Opakowanie korek z pompką 500 ml
Wszystkie produkty dostępne również  w opakowaniach jednorazowych do pokoi hotelowych w opakowaniach 25 ml 
Zamówienia i szczegółowe informacje:
Natalia Piasecka  tel. 690 009 765
                           e-mail: n.piasecka@asprodukt.com
Wojciech Poćwiardowski:  tel. 690 009 235
                           e-mail: w.pocwiardowski@asprodukt.com

AS PRODUKT SEBASTIAN PASTUREK

​ul. Dojazdowa 4, 87-103 Mała Nieszawka

NIP: 668 111 13 23

logo as.png

© 2020 by AS Produkt Sebastian Pasturek

tel.: + 48 56 621 62 34

fax: + 48 56 621 62 34

asprodukt@asprodukt.com

LOGO ASENSO_bez tla bordowe.png