POZWÓL SOBIE NA LUKSUS ODPOCZYNKU

organic

Sauny ORGANIC to powrót do natury w towarzystwie alpejskiego siana, liści i zieleni.

glamour

Kreacja GLAMOUR to królowa elegancji w trzech szlachetnych odsłonach: olśniewającego blasku diamentu, złotej klasyki i marmuru w roli głównej. Uwodzi swoim czarem i ornamentami, zabierając Cię w podróż do gwiazd, pełną magicznych refleksów.

gold

diamond

marble

urban

Na szczególną uwagę zasługuje linia URBAN, gdzie główną rolę gra piec z kolekcji S-Line z kamieniami o regularnych kształtach. Piece  zapewniają bezpieczne i szybkie nagrzanie sauny, a promienniki  dostarczają pełną moc IR-A, IR-B, IR-C w mniej niż 1 sekundę. W tej koncepcji, której autorem jest Paweł Klamann znajdziemy trzy odsłony BLACK, WHITE i GREY. 

URBAN to w naszym rozumieniu coś czystego i minimalistycznego. Miejskiego stylu dodają przeszklenia i oświetlenie. Na ścianach zachowano głęboko żłobioną strukturę drewna, ale w unikolorze: białym, czarnym lub szarym. Ozdobną ścianę pokryto sklejką z warstwą cienkich łupków. Unikatowa propozycja dla miłośników urbanistycznego, surowego stylu. 

scandi

Kreacja SCANDI to prostota i funkcjonalność zaprojektowana przez designera wnętrz tak, abyś poczuł się ekstremalnie wygodnie i mógł dopasować elementy sauny do Twoich indywidualnych potrzeb. Od dzisiaj będziesz mieć wszystko pod ręką. Sauna, która zmienia się razem z Twoimi oczekiwaniami. Dzięki wykorzystaniu poziomo montowanych paneli 3D, wzmocniono efekt wizualny linii.

Tworzymy markę ASENSO w zgodzie z naturą. Sauny kojarzą nam się z pewną świętością i mistycyzmem. Przygotowane przez nas kolekcje saun mają pozwolić na dopasowanie designu, do tego panującego w Twoim otoczeniu. Zależy nam, abyś poczuł się bezpiecznie, a po przekroczeniu progu mógł się rozluźnić i zostawić wszystkie troski poza sauną.

AS PRODUKT SEBASTIAN PASTUREK

​ul. Dojazdowa 4, 87-103 Mała Nieszawka

NIP: 668 111 13 23

tel.: + 48 56 621 62 34

fax: + 48 56 621 62 34

asprodukt@asprodukt.com

logo as.png

© 2020 by AS Produkt Sebastian Pasturek

KS1V283S.png
LOGO ASENSO_bez tla bordowe.png