organic

Podczas rozmów z Klientami coraz częściej poruszany stał się aspekt proeko​logii, dlatego zaczęliśmy się intensywnie zastanawiać jak możemy zmodyfikować nasze sauny, aby zbliżyć się do natury.

​Pierwszym etapem było projektowanie wystroju. Do współpracy zaprosiliśmy trzech Projektantów. Każdy z nich upodobał sobie inną linię i odmienny styl, w sumie powstały cztery odrębne motywy przewodnie ORGANIC – czysta natura, URBAN - otaczający nas miejski styl, GLAMOUR szyk i elegancja oraz SCANDI połączenie prostoty z funkcjonalnością.

Jako przedsmak ich twórczości prezentujemy pierwszą saunę Rumiankową z linii ORGANIC autorstwa Katarzyny Stefaniak. Korzystając z darów przyrody dobrano naturalne elementy, znacząco podnoszące walory gorących kąpieli. Do wyłożenia sauny, zamiast standardowej boazerii użyto sklejki saunowej, o głęboko żłobionej strukturze pozwalającej nam na obcowanie z prawdziwym drewnem. Elementy ozdobne zostały wykonane z siana alpejskiego z dodatkiem polnych kwiatów, które nadały niezwykły zapach i wygląd. Wprowadziliśmy do sauny samą naturę bez alergenów, utrwaloną spoiwem niezanieczyszczającym środowiska. Łąka, którą można kosić ręcznie tylko raz w roku, znajduje się na 1700 m n.p.m. w pobliżu Wildspitze, najwyższej góry w Tyrolu i można do niej dotrzeć tylko pieszo. Bez użycia maszyn uzyskuje się materiał wyjściowy na płyty z sianem. Natomiast za piecem zastosowano sklejkę z warstwą kamienną, wykonaną z cienkich łupków. Wynik prac prezentujemy obok i gorąco zapraszamy w podróż do alpejskiego świata z saunami ORGANIC. 

glamour

Kreacja GLAMOUR to królowa elegancji w trzech szlachetnych odsłonach: olśniewającego blasku diamentu, złotej klasyki i marmuru w roli głównej. Uwodzi swoim czarem i ornamentami, zabierając Cię w podróż do gwiazd, pełną magicznych refleksów. Wybierając kreację GLAMOUR sprawisz, że Twoja domowa strefa relaksu wybije się niczym gwiazda na salonach. Nieszablonowe połączenia materiałów i struktur to odważna propozycja dla wyszukanych i luksusowych wnętrz. GOLD mieni się odcieniami złota, na tle pięknie żłobionej sklejki o strukturze drewna w naturalnych lub bielonych tonacjach. MARBLE szczyci się kosmicznymi formami wykonanymi z marmuru, dając nam wrażenie zamknięcia księżyca w naszej osobistej saunie. DIAMOND to najbardziej ceniony kamień szlachetny wśród saun ASENSO. Piękno kreacji DIAMOND wydobywa się poprzez oszlifowanie i podświetlenie szklanych ornamentów. DIAMOND to najlepszy przyjaciel kobiety. 

gold

diamond

marble

urban

Na szczególną uwagę zasługuje linia URBAN, gdzie główną rolę gra piec z kolekcji S-Line z kamieniami o regularnych kształtach. Piece  zapewniają bezpieczne i szybkie nagrzanie sauny, a promienniki  dostarczają pełną moc IR-A, IR-B, IR-C w mniej niż 1 sekundę. W tej koncepcji, której autorem jest Paweł Klamann znajdziemy trzy odsłony BLACK, WHITE i GREY. 

URBAN to w naszym rozumieniu coś czystego i minimalistycznego. Miejskiego stylu dodają przeszklenia i oświetlenie. Na ścianach zachowano głęboko żłobioną strukturę drewna, ale w unikolorze: białym, czarnym lub szarym. Ozdobną ścianę pokryto sklejką z warstwą cienkich łupków. Unikatowa propozycja dla miłośników urbanistycznego, surowego stylu. 

scandi

Kreacja SCANDI to prostota i funkcjonalność zaprojektowana przez designera wnętrz tak, abyś poczuł się ekstremalnie wygodnie i mógł dopasować elementy sauny do Twoich indywidualnych potrzeb. Od dzisiaj będziesz mieć wszystko pod ręką. Sauna, która zmienia się razem z Twoimi oczekiwaniami. Dzięki wykorzystaniu poziomo montowanych paneli 3D, wzmocniono efekt wizualny linii. SCANDI dostępna jest w trzech odsłonach kolorystycznych LJUS, MORK i BRUN. Do kreacji SCANDI zaplanowaliśmy piece dwufunkcyjne z możliwością dopasowania dodatkowych akcesoriów do ziół i aromatów, które gwarantują doskonałe warunki nie tylko sauny fińskiej, ale także Bi-O. Możesz swoją saunę wyposażyć także w promienniki na podczerwień i nadać jej dodatkową  funkcjonalność sauny Infrared.

Tworzymy markę ASENSO w zgodzie z naturą. Sauny kojarzą nam się z pewną świętością i mistycyzmem. Przygotowane przez nas kolekcje saun mają pozwolić na dopasowanie designu, do tego panującego w Twoim otoczeniu. Zależy nam, abyś poczuł się bezpiecznie, a po przekroczeniu progu mógł się rozluźnić i zostawić wszystkie troski poza sauną.

AS PRODUKT SEBASTIAN PASTUREK

​ul. Dojazdowa 4, 87-103 Mała Nieszawka

NIP: 668 111 13 23

logo as.png

© 2020 by AS Produkt Sebastian Pasturek

tel.: + 48 56 621 62 34

fax: + 48 56 621 62 34

asprodukt@asprodukt.com

LOGO ASENSO_bez tla bordowe.png